Dział Informatyki

Bezpłatny pakiet biurowy Microsoft Office dla pracowników i studentów WUM

Pakiet biurowy Office 2016 dla całej Uczelni

Szanowni Pracownicy i Studenci,

Przypominamy, że wszyscy pracownicy i studenci naszej uczelni mają możliwość bezpłatnego pobrania najnowszej wersji pakietu biurowego Office w ramach usługi Office 365 ProPlus, z możliwością instalacji Office na 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach (w tym na iPad!), a także na 5 smartfonach.

Dzięki temu każdy pracownik oraz student zyskuje dostęp do:

• Najnowszych wersji programów: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Skype dla firm czy Publisher pomocnych w codziennej pracy
  • Edycji i współdzielenia dokumentów dzięki aplikacjom Office Online
  • magazynu dokumentów One-Drive, aplikacji - Forms, Planer, Sway, Deleve, Yammer oraz możliwości utworzenia własnej witryny Sharepoint
  • 1 TB osobistego miejsca w chmurze
  • Korzystania ze swoich plików z poziomu przeglądarki internetowej na dowolnym urządzeniu

Instalacja pakietu Office w 3 krokach:

1. Przejdź do portalu https://portal.office.com
  2. Zaloguj się za pomocą swojego adresu e-mail otrzymanego od uczelni
    Login:  studenci - (sXXXXXX@student.wum.edu.pl), pracownicy/doktoranci - wg formatu imie.nazwisko@wum.edu.pl (imię i nazwisko należy wprowadzić bez polskich znaków, zastępując "ą" "a", "ź" "z" itd.).
    Hasło:  identyczne jak do komputera czy portalu ssl.wum.edu.pl.
  3. Zainstaluj pakiet Office ze strony, która widoczna jest po zalogowaniu

Benefit ten został udostępniony wszystkim pracownikom i studentom WUM, dzięki czemu cała uczelnia zyskuje dostęp do najnowszego oprogramowania wspierającego naukę i pracę.

Dodatkowe informacje na stronie http://it.wum.edu.pl/office365